شعبه یک حاج صفری
شعبه یک (شعبه مرکزی)
سرپرست: آقای بزرگی
رودبار زیتون ، روبروی بانک ملی ، زیتون حاج صفری و پسران
شعبه 2 حاج صفری
شعبه دو
سرپرست: آقای مهرزاد
امام زاده هاشم ، بعد از عوارضی رشت-قزوین
شعبه سه زیتون صفری
شعبه سه (دفتر مرکزی)
سرپرست: آقای اکبری
رستم آباد ، مجتمع زیتون حاج صفری و پسران
شعبه 4 زیتون حاج صفری
شعبه چهار
سرپرست: آقای فولادوند
رودبار ، ابتدای ورودی بلوار شهید انصاری ( از سمت رشت )
شعبه 5 زیتون حاج صفری
شعبه پنج
سرپرست: آقای میرزایی
امام زاده هاشم،بعد از عوارضی رشت -قزوین
شعبه زیتون مهتاب حاج صفری
شعبه شش (مهتاب)
سرپرست: آقای مهدیزاده
امام زاده هاشم،بعد از عوارضی رشت -قزوین
شعبه هفت زیتون حاج صفری
شعبه هفت
سرپرست: آقای علیزاده
رودبار ، ابتدای ورودی بلوار شهید انصاری ( از سمت رشت )
شعبه چای رفاه حاج صفری
شعبه چای
سرپرست: خانم جعفرزاده
امام زاده هاشم،بعد از عوارضی رشت -قزوین
بدون تردید مدیریت کارآمد شهری، پیش شرط اساسی هرگونه موفقیت در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای جهت افزایش رفاه شهروندان در مناطق شهری بخصوص کلان‌شهر ها می‌باشد.جمله ساز و کارهایی که در کارآمدی مدیریت کلان‌شهرها تاثیر غیرقابل انکاری دارد ایجاد و توسعه نظام‌های توزیع مدرن و متمرکز در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌باشد. این گروه از مراکز توزیع مدرن دارای فواید گسترده‌ اقتصادی و اجتماعی می‌باشند که از آن جمله می‌توان به مواردی ذیل اشاره نمود:
بر این اساس، اندیشه و ضرورت ایجاد فروشگاه‌های زیتون سرای حاج صفری و پسران اصل میان تصمیم‌گیران بعنوان متولی ارائه و اشاعه خدمات مطلوب زیتون و فرآورده های آن شکل گرفت.

چرا ما را انتخاب کنید

کیفیت محصول

از آنجا که میدانید گروه زیتون حاج صفری و پسران اصل، بزرگترین تولید کننده زیتون فرآوری شده در ایران می باشد. پس در فروشگاه اینترنتی این نشان محبوب ملی، میتوانید بهترین و مرغوبترین زیتون و روغن زیتون و محصولات رودبار را با قیمت بی نظیر و بی واسطه خرید کنید.

پرداخت امن

مطمئن ترین سایت فروشگاهی محصولات رودبار بدون شک سایت زیتون صفری میباشد که با بالاترین امنیت در حفظ حریم خصوصی وپرداخت امن از طریق بانک ملی ایران صورت میگیرد و هرگونه عودت و بازگشت محصولات خریداری شده از طریق کاربران خود را قابل قبول میداند و میپذیرد.

پشتیبانی 24/7

زیتون حاج صفری و پسران اصل تیم پشتیبانی فوق العاده ای برای واحد فروش خود در نظر گرفته که بتواند رضایت مشتریانی که از طریق اینترنت اقدام به خرید محصولات می نمایند با خیال راحت و بدون مشکل بتوانند سفارشات خود را ثبت و تحویل بگیرند. فقط کافیست از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.
حاج صفری و پسران اصل
زیتون صفری