تماس با ما

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با فروشگاه های  زیتون حاج صفری وپسران اصل، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.
رسیدگی به انتقادها:مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از فروشگاه  های زیتون  حاج صفری و پسران  اصل دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@hajsafari.com ایمیل ارسال کنید .

تلفن تماس و فکس:   ۰۹۱۰۲۰۰۴۵۶۵ |  ۰۱۳۳۴۶۷۳۵۳۰  (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

” توجه داشته باشید که ۰۹۱۰۲۰۰۴۵۶۵ تنها شماره‌ای است که فروشگاه حاج صفری وپسران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان زیتون سرای حاج صفری و پسران اصل، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام زیتون حاج صفری  و پسران اصل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@hajsafari.com اطلاع دهید.

همچنین ۰۰۰۰۰۰۰۰۰، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه زیتون  حاج صفری وپسران  اصل را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. “
دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

استان گیلان – رستم آباد،بلوار امام ،  مجتمع زیتون حاج صفری و پسران اصل

صندوق پستی :
ایمیل روابط عمومی: info@hajsafari.com