روغن زیتون اصل رودبار

درباره ما

این مجموعه حالا نیم قرن است که زیتون را باز تعریف می کند. نظرسنجی و تحلیل بازار مصرف جامعه، ما را به اطلاعاتی شگفت انگیز در مورد ذایقه ی شما می رساند. اینکه شما کدام محصول زیتون حاج صفری را خیلی دوست دارید و نه. از این به بعد روش ما دنبال کردن ذایقه ی شما است. و در این راه از استانداردهای بهداشتی دنیا استفاده می کنیمو برند برتر ملی در صنعت زیتون کشور هستیم. نیک و عالی میدانید قرار گرفتن همیشگی در سفره ی ایرانی خوش پخت و خوش خوراک، کاری سخت به مشابه کوه کندن است. پس حواسمان جمع است. نگاهمان به دستور و ذایقه ی شما. بهترین تیم آشپزی و طعم، گوش به فرمان. و نهایتا یک تیم با سواد شبکه و امنیت، اینجا برای شما هنرمندی می کنند. اولین و بزگترین سایت جامع محصولات زیتون. البته لطف فراوان شما به مجموعه زیتون صفری و پسران غیر قابل جبران است پس ما همه محصولات فروشگاههای خود را در این وبسایت قوی، وارد کرده ایم. چه تفاوتی دارد افتخار میزبانی شما در فروشگاههای خودتان را داشته باشیم یا که اینجا افتخار خرید بدهید. برای این تصمیم مهم شما تسهیلاتی هم فراهم کرده ایم. امنیت بالای سایت و حفط حریم شخصی شما در خرید، خرید آسان، تنوع محصول، سرعت بسیار بالای سایت و نهایتا تحویل رایگان. هر گونه حمله و سوء استفاده از محتوا و ترافیک این سایت مورد رسد بوده و توسط مراجع قضایی قابل پیگیری می باشد.
امروزه با افزایش روز افزون تولیدکنندگان مطرح داخلی و خارجی محصولات زیتون، قدرت انتخاب مشتری به شدت بالا رفته است. اما با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی، گنجایش تمامی این محصولات را نداشته و نیز هیچ فروشنده‌ای اطلاعات کاملی از تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود ندارد و حتی در صورت داشتن تمامی اطلاعات، توضیح تک تک آنها، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی خواهد بود، فروشگاه های زیتون حاج صفری و پسران اصل بر آن شد تا یک مرجع جامع و کامل تخصصی ارزیابی، مشاوره و فروش محصولات زیتون تولید داخل و خارج کشور را بصورت یک وب سایت در اختیار عموم مردم ایران قرار دهد.

مهدی صفری

مدیر عامل زیتون صفری
مدیر عامل زیتون صفری

چرا ما را انتخاب کنید

کیفیت محصول

از آنجا که میدانید گروه زیتون حاج صفری و پسران اصل، بزرگترین تولید کننده زیتون فرآوری شده در ایران می باشد. پس در فروشگاه اینترنتی این نشان محبوب ملی، میتوانید بهترین و مرغوبترین زیتون و روغن زیتون و محصولات رودبار را با قیمت بی نظیر و بی واسطه خرید کنید.

پرداخت امن

مطمئن ترین سایت فروشگاهی محصولات رودبار بدون شک سایت زیتون صفری میباشد که با بالاترین امنیت در حفظ حریم خصوصی وپرداخت امن از طریق بانک ملی ایران صورت میگیرد و هرگونه عودت و بازگشت محصولات خریداری شده از طریق کاربران خود را قابل قبول میداند و میپذیرد.

پشتیبانی 24/7

زیتون حاج صفری و پسران اصل تیم پشتیبانی فوق العاده ای برای واحد فروش خود در نظر گرفته که بتواند رضایت مشتریانی که از طریق اینترنت اقدام به خرید محصولات می نمایند را جلب نماید و با خیال راحت و بدون مشکل بتوانند سفارشات خود را ثبت و تحویل بگیرند. فقط کافیست از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.

معرفی هیئت مدیره زیتون صفری

حاج حسینعلی صفری
حاج حسینعلی صفری
بنیانگذار زیتون صفری
مهدی صفری
مدیر عامل
داوود صفری
محمود صفری
رئیس هیئت مدیره
حاج کوروش صفری
فرزاد صفری
نائب رئیس هیئت مدیره
حاج محرم صفری
محرم صفری
منشی هیئت مدیره

در تماس باشید

دفتر مرکزی زیتون صفری
همین حالا تماس بگیرید

دفتر مرکزی

حاج صفری و پسران اصل
زیتون صفری